Menüsü

Atlasglb

1

Atlasglobal uçak bileti eSky'da

Hava Yolları - Rezervasyon.

AtlasGlobal - Online check- in

Online check-in hizmeti uçak kalkış saatinden 48 saat öncesinden 90 dakika öncesine kadar aktif olarak hizmet vermektedir.

Online check-in imkanından, Atlasglobal tarifeli seferleri ile; Adana, Amsterdam, Antalya, Bodrum, Cluj, Çimkent, Dalaman, Düsseldorf, Ercan, Erivan, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kharkov, Kişinev, Konya, Kopenhag, Londra, Lviv, Milano, Paris, Sharjah, Stockholm, Tiflis, Trabzon, Zaporijya, Zürih seferlere bileti olan tüm Atlasglobal yolcuları faydalanabilir.

Online check-in ve mobile check-in yapmış, çıktılarını almış (A4'e basılı veya mobil biniş kartı olarak) olan yolcular, bagajlarıyla ilgili özel online-mobile bagaj teslim kontuarlarında işlem yapabilirler.

Atatürk Havalimanı kontuar bilgileri:

- İç hatlar online bagaj teslim kontuarı: N-20-21

- Dış hatlar online bagaj teslim kontuarı: H 3 veya H5

Return check-in kuralları nelerdir?

Return check-in aynı gün içerisinde gidiş dönüş yapacak olan bagajsız yolcuların gidiş ve dönüş check-in işlemlerini, gidiş sırasında gerçekleştirerek, dönüş için gereken uçuş kartlarını gidiş sırasında vererek havaalanında zaman kaybını en aza indirmeyi amaçlar. Return check-in hizmetinden sadece rezervasyon sırasında Atlasmiles kart numarasını bildiren Atlasmiles üyeleri yararlanabilir.

Return check-in hizmeti İstanbul, İzmir ve Antalya karşılıklı uçuşlarında yapılabilmektedir.