Menüsü

Atlasglb

1

Atlasglobal uçak bileti eSky'da

Hava Yolları - Rezervasyon.

AtlasGlobal Hakkında

14 Mart 2001 yılında kurulan Atlasjet Havacılık A.Ş İstanbul, Türkiye’de kurulmuştur. 2015 yılında kurumsal kimliğinde girdiği yenilenme süreci kapsamında ismini AtlasGlobal olarak değiştiren şirket, “Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile yurt dışında uçuş ağını genişletip kaliteli ve konforlu uçuş yapmaktadır. Şirketin ana merkezi Atatürk Havalimanı’nda bulunmaktadır.

Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu, Avrupa ve Asya’ya 40 farklı nokta ve 21 ülkeye sürekli uçuşlar düzenlemektedir. 2016 yılı itibariyle Paris, Amsterdam, Düsseldorf, Cologne, ve Bishkek şehirlerine seferler başlatılmıştır. AtlasGlobal Havayolları “maksimum uçuş güvenliği”ni temel prensip olarak belirleyerek şirkette bulunan uçakların Transit ve A-check bakımları, konaklama bakımı, arıza giderme ve modifikasyonları gerekli olan JAR 145 belgesine sahip yetkin AtlasGlobal teknik personeli tarafından yapılmaktadır. A seviyesi dahil tüm Hat Bakım Hizmetleri’ni diğer şirketlere verebilecek donanımdadır.

 

 

Jetmil, Atlasglobal'un yolcularına sunduğu müşteri bağlılık programıdır. Programın sunduğu karta sahip yolcular, yaptıkları yolculuklarda Jetmil puanı kazanır ve kazandıkları puanlarla Atlasglobal'den indirimli ya da ücretsiz uçak bileti alabilir.

Atlasglobal, uçuşlarında sunduğu 77 cm koltuk aralıkları, ücretsiz ikramlar, ücretsiz koltuk seçimi, ücretsiz bagaj taşıma hakkı gibi hizmetleri barındıran EkonomiPlus konsepti ve gerçek Business Class hizmetinin yanı sıra, üç saat ve üzeri uçuşlarında başlattığı “Uçan Şef” uygulamaları ile üstün hizmet sunuyor. Atlasglobal’in Uçan Şefleri, üç saat ve üzeri uçuşlarda konuklarla birebir ilgilenerek Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış lezzetleri özel sunumlar eşliğinde onların beğenisine sunuyor.

Atlasglobal, birçok havalimanından şehir merkezlerine ücretsiz servis hizmeti sağlayarak Fly&Bus adını verdiği uçak+otobüs modelini başlatan ilk havayolu olma özelliğini taşıyor. Ayrıca 70’den fazla yabancı havayolu ile yaptığı iş birlikleri sayesinde, yolculara dünyanın dört bir yanına bağlantılı uçuş yapma imkanı sağlıyor.